TELEFONNÍ
LINKA 548 534 603
než zavoláte
 

O nás

Kdo jsme

Naše firma Plynoterm, spol. s r.o., byla založena v roce 1992 skupinou sedmi servisních techniků a topenářů, kteří měli v oboru již letité zkušenosti. Snad i proto neměla nikdy nouzi o zakázky ať už menšího či většího rozsahu. V devadesátých letech se mimo jiné podílela také na celorepublikové přestavbě spotřebičů ze svítiplynu na zemní plyn.
V současné době zaměstnáváme osm pracovníků, které jsme si “vychovali” a kteří se rovněž vypracovali ve zkušené odborníky. Pravidelně absolvujeme odborná školení, zabýváme se novými trendy v oboru vytápění a neustále sledujeme změny právních předpisů a technických norem, nutných k bezpečnému provádění této vysoce zodpovědné a náročné činnosti.
Od samého vzniku jsme členy Českého sdružení pro technická zařízení, odkud rovněž čerpáme mnoho cenných informací. Máme tedy teoretické i praktické zkušenosti a snažíme je dále zdokonalovat.

Co děláme

Provádíme montáže, servis a prodej tepelné a regulační techniky, topných systémů, plynovodů. Vždy rádi poradíme a snažíme se najít to nejlepší řešení Vašeho problému a optimálně  sladit  Vaše finanční možnosti s co nejlepší kvalitou.

Co je našim cílem

Našim cílem je především Vaše spokojenost a dobře odvedená práce.

Tedy nejen kvalitně namontovat, ale i nadále udržovat a servisovat námi dodané topné systémy a spotřebiče. Abychom tyto služby prováděli co nejkvalitněji, tj. rychle, včas a spolehlivě, zaměřili jsme se na dostatečné předzásobení náhradními díly.
Z toho důvodu jsme se postupem času soustředili především na takové značky, jejichž zabezpečení náhradními díly je bezproblémové a spolupráce s výrobci těchto značek (Vaillant, Protherm, Bosch,Thermona) je na profesionální úrovni.
Naše cenové nabídky obsahují vždy to,  co je dle našich zkušeností nutné a potřebné. Nabízet polovičatá řešení ve snaze o co nejnižší nabídku není náš způsob práce. Nejlevnější nabídka není obvykle ta nejvýhodnější.