TELEFONNÍ
LINKA 548 534 603
než zavoláte
 

O nás

 

Kdo jsme

Naše firma Plynoterm, spol. s r.o., byla založena v roce 1992 skupinou sedmi servisních techniků a topenářů, kteří měli v oboru již letité zkušenosti. Snad i proto neměla nikdy nouzi o zakázky ať už menšího či většího rozsahu. V devadesátých letech se mimo jiné podílela také na celorepublikové přestavbě spotřebičů ze svítiplynu na zemní plyn.
V současné době zaměstnáváme osm pracovníků, které jsme si “vychovali” a kteří se rovněž vypracovali ve zkušené odborníky. Pravidelně absolvujeme odborná školení, zabýváme se novými trendy v oboru vytápění a neustále sledujeme změny právních předpisů a technických norem, nutných k bezpečnému provádění této vysoce zodpovědné a náročné činnosti.
Od samého vzniku jsme členy Českého sdružení pro technická zařízení, odkud rovněž čerpáme mnoho cenných informací. Máme tedy teoretické i praktické zkušenosti a snažíme je dále zdokonalovat.

 

Co děláme

Provádíme montáže, servis a prodej tepelné a regulační techniky, topných systémů, plynovodů, včetně projektování a revize. Vždy rádi poradíme a hledáme to nejlepší řešení Vašeho problému, snažíme se optimálně sladit Vaše finanční možnosti s co nejlepší kvalitou.

 

Co je našim cílem

Našim cílem je dobře odvedená práce. Tedy nejen kvalitně namontovat, ale i nadále udržovat a servisovat námi dodané topné systémy a spotřebiče. Abychom tyto služby prováděli co nejkvalitněji, tj. rychle, včas a spolehlivě,zaměřili jsme se na dostatečné předzásobení náhradními díly.
Z toho důvodu jsme se postupem času soustředili především na takové značky, jejichž zabezpečení náhradními díly je bezproblémové a spolupráce s výrobci těchto značek (Vaillant, Protherm, Junkers,Thermona) je na profesionální úrovni.
Nechceme vydělávat na nekvalitních výrobcích a polovičaté práci. Naše cenové nabídky obsahují vždy co je dle našich zkušeností nutné a potřebné, a ne jen to nejzákladnější, abychom se dostali pod cenu jiných nabídek, jak se s tím v praxi setkáváme. Ne vždy je ta nejlevnější nabídka nejvýhodnější.